Jak zaprojektować etykiety towarów (LoMag)?

Data dodania: 22.08.2019


Program magazynowy LoMag jest coraz chętniej wdrażany przez przedsiębiorstwa z wielu różnych branż. W dużej mierze wynika to z faktu, że posiada on ogromną liczbę przydatnych funkcji. Dopasowanie oprogramowania do potrzeb przedsiębiorstwa nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Kolejną zaletą jest niski koszt wdrożenia. Ciężko znaleźć jest na rynku tak zaawansowane narzędzia, które byłyby dostępne w podobnej cenie. Wśród licznych udogodnień oferowanych przez program możemy znaleźć funkcję projektowania etykiet towarów.

 

Proste projektowanie etykiet

Mogłoby się wydawać, że projektowanie etykiet z kodami kreskowymi to zadanie dla doświadczonego specjalisty. Nic bardziej mylnego. Jeśli będziemy posiadać dostęp do innowacyjnego oprogramowania, to sami poradzimy sobie z tym zadaniem. Nie musimy posiadać specjalistycznych umiejętności. Krok po kroku możemy projektować naszą etykietę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby edytować istniejący już szablon. Dzięki temu usuniemy zbędne elementy, a także dodamy potrzebne nam pola. Wszystko to będzie trwać maksymalnie kilkanaście minut.

 

Błyskawiczne drukowanie etykiet

Po zaprojektowaniu etykiet logistycznych musimy zapisać nowy projekt np. w pliku PDF. Dzięki temu w dowolnym momencie wydrukujemy etykiety. Wystarczy jedynie przejść do okienka „Podgląd wydruku”, a następnie wybrać odpowiednie urządzenia. Oczywiście możemy wygenerować dowolną liczbę kopii. Każdy szablon można wyeksportować do pliku, a więc drukowanie może odbywać się w dowolnym miejscu.